Стартап київських розробників за чотири місяці зібрав близько €400 тис. інвестицій у Польщі

Проект покликаний спростити процес видачі та отримання кредитів

ЕкономікаЮлія Лавришин, 8 грудня 20178430
Команда розробників проекту bNesis

Стартап bNesis, що покликаний уніфікувати дані різних банківських та платіжних систем для спрощення прийняття рішень щодо видачі кредитів, за чотири місяці зібрав близько 400 тис. євро інвестицій. Засновниками проекту є київські розробники Дмитро Норенко та Денис Кірін.

Проект bNesis – це програма, що покликана спростити процес аналізу платоспроможності клієнта, який звертається до банку з проханням про кредит, завдяки тому, що вона об’єднує дані різні банківських, платіжних та скорингових систем, соціальних мереж та eCommerce-платформ.

Фактично, як розповів ZAXID.NET Дмитро Норенко, ідея bNesis полягає в тому, щоб навчити банківські системи «розмовляти» між собою. «Простіше кажучи, ця система дозволяє подати запит на кредит прямо з додатку або на сайті банку всього за кілька кліків і хвилин. Не треба ходити у відділення, готувати документи, стояти в чергах і довго очікувати рішення», – пояснив Дмитро Норенко.

Наразі у bNesis є десять спеціалістів, вісім з них – це програмісти, що працюють у київському офісі. Найближчим часом компанія розширить свій штат, аби прискорити розробку програмного забезпечення та розвиток проекту.

Основними інвесторами bNesis є польські фонди bValue, SpeedUp Group. За інформацією видання AIN, зараз bNesis запускає пілотні проекти своєї ідеї разом з польськими банками BGZ BNP Paribas, Alior Bank, ING, угорськими OTP и MKB Bank, індійським YES Bank. В Україні команда стартапу веде переговори з «УкрСиббанком» та «Альфа-Банком».

Як повідомляв ZAXID.NET, станом на листопад 2017 року у сферу стартапів в Україні інвестували 88 млн доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук