Стратегію розвитку міського транспорту Львова розроблятиме консорціум німецьких компаній

15 грудня 20084210

15 грудня стала відома назва компанії, що розроблятиме стратегію розвитку міського транспорту у Львові. Це консорціум німецьких компаній PTV AG - VCDB GMBH. Він покликаний стратегічно адаптувати та розвинути транспортну мережу Львова, аби уникнути корків та "оживити" вулиці. Розроблятись стратегія буде за грантові кошти Урядового банку Німеччини KFW у сумі 500 тис. євро тривалістю на 20 років. Вже цієї п’ятниці, 19 грудня, з компанією-переможцем буде підписано угоду про співпрацю, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

Загалом на Міжнародний відкритий кваліфікаційний конкурс на розробку стратегії розвитку міського транспорту було подано 3 заявки компаній. Серед них такі світові лідери як: PTV AG -VCDB GMBH, Poyry Infra та Intecsa-Inavca. Компанії мали досвід розробки транспортних шляхів в ЄС.

Обирали переможця Львівська міська рада та незалежний експерт з питань транспорту від німецького банку KFW.

PTV AG - VCDB GMBH набрала найбільшу кількість балів, друге місце посіла іспанська Intecsa-Inavca та третє відповідно Poyry Infra.

PTV AG - VCDB GMBH відома своїми проектами в Австралії, Німеччині тощо.

Як зазначають організатори конкурсу, компанія-переможець акцентувала у своїй заявці тісну співпрацю із львівськими проектними інституціями, тобто до розробки концепції вони будуть враховувати усі попередні напрацювання.

У результаті розробки концепції має бути визначено проекти в сфері дорожньої інфраструктури, громадського та міського транспорту, управління транспортними потоками розвитку міського транспорту на 20 років.

"Проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу - стимул для європейських банків вкладати гроші в українську інфраструктуру, насамперед, завдяки збільшенню кредитних ліній. Одна із частин транспортної концепції - підготовка міста до Євро-2012. Концепція має визначити пріоритетність та доступність об’єктів. Відповідно, першочергове кредитування отримають ті об’єкти, які ввійдуть в категорію "пріоритетні", - повідомив директор департаменту Євро-2012 Львівської міської ради Олег Засадний.

Окрім того, концепція дасть змогу впорядкувати рух у місті, визначити пріоритетні транспортні напрямки руху в місті та запропонувати вже готові проекти по їх розвитку.

"Перевага співпраці із PTV AG -VCDB GMBH полягає в тому, що компанія має величезний закордонний досвід подібних проектів, напрацьовану базу та те, що місто не витрачає жодних коштів на оплату послуг з розробки концепції, адже на це йдуть грантові кошти Урядового банку Німеччини KFW у сумі 500 тис. євро", - зауважив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук