Студенти ЛНУ ім. Івана Франка виступлять на захист звільненого викладача

У вівторок, 27 червня, студенти Львівського національного університету імені Івана Франка планують вийти на акцію протесту через звільнення відомого літературознавця Богдана Пастуха.

20 червня стало відомо, що своїм таємним голосуванням вчена рада філологічного факультету звільнила з викладацької посади Богдана Пастуха, який є відомим літературознавцем та одним з тих викладачів, які послідовно боролись із корупцією та плагіатом в університеті. Звільнення Богдана Пастуха викликало обурення в багатьох студентів та викладачів ЛНУ ім. Франка.

«Нам наголошують на тому, що ця ситуація є правильною з юридичної точки зору. Насправді результати «таємного» голосування вченої ради факультету, яка, до того ж, проголосувала проти рішення кафедри, - цілком очевидні з огляду на багаторічну боротьбу Богдана Пастуха із корупцією та плагіатом в університеті. То яка ж юридична правильність? Абсурдно це все. Студентів ніхто не питав, думаю, ніхто з адміністрації не очікував, що ми цього разу вирішимо не мовчати», - розповіла ZAXID.NET співорганізаторка акції Ірина Юрковська.

Акція відбудеться в форматі студентського віче. Також студенти разом з викладачами напишуть відкритого листа. За словами студентки, організатори розуміють, що учасників віче може бути не багато, адже чимало студентів бояться наслідків з боку адміністрації університету.

Акція «Студенти проти свавілля в ЛНУ» розпочнеться о 10:00 на площі перед головним корпусом університету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук