Студенти з Одеси, Полтави та Японії вчилися у львів`ян малювати писанки

Головні новини Львова за 26.03Зореслава Губарь, 26 березня 2015, 16:36 908 0

Студенти Львівського національного університету ветеринарної медицина та біотехнологій імені Гжицького провели щорічну всеукраїнську акцію «Намалюй свою писанку». Цьогоріч до акції долучилися студенти з Одеси й Полтави, а також дівчина з Японії.

«Мета цієї акції – відрожувати традиції України. Насправді це трошки призабувається. Тож коли ми збираємся гуртом, всі студенти, маємо змогу намалювати кожен свою писанку – це дуже цікаво. До того ж потім забираємо їх зі собою і святимо», – розповіла спіорганізатор акції Мар'яна Пилипів.

З Полтави до Львова приїхало двоє студенток. а з Одеси – шестеро. «Таку писанку малюю вперше.Мені дуже подобається. В нас в Одесі здебільшого малюють дерев'яні яйця олійними фарбами», – додала студентка з Одеси Зінаїда Барнякович.

Ознайомитися з українською культурою приїхала і японка, яка навчається в Кореї. «Я вирішила навчитися писати писанки, бо дуже хочу глибше пізнати українську культуру. Тому я тут», – розповіла японка Котое.

Студенти з інших міст можуть забрати писанки собі на згадку. А львів'яни, ймовірно, організують аукціон. Виручені кошти ж передадуть аспірантові свого університету, який отримав важкі пораненя в АТО і зараз перебуває на лікуванні у військовому шпиталі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук