Суд арештував 20 газових свердловин компанії екс-міністра екології Злочевського

Суд арештував 20 газових свердловин компанії екс-міністра екології Злочевського
Микола Злочевського

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України та наклав арешт на 20 газових свердловин компанії «Еско-Північ», яку пов’язують з екс-міністром екології та природних ресурсів Миколі Злочевському. Про це свідчить постанова суду від 1 липня 2016 року, оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Зокрема, були арештовані 2 свердловини на Деркачівсько-Войтенівській площі, 5 свердловин – на Карайкозовському родовищі, 12 – на Рокитнянському родовищі і 1 – на Роганській площі у Харківській області.

Разом і цим суд заборонив ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» продавати добуті на свердловинах вуглеводні.

Арешт накладений в рамках досудового розслідування Генпрокуратури за провадженням від 7 липня 2014 року щодо привласнення грошових коштів службовими особами держкомпанії «Укргазвидобування» протягом 2010-2014 років при виконанні договорів про спільну діяльність, а також за підозрою в ухилянні від сплати податків посадовими особами низки компаній з групи Burisma.

В рамках цього ж перовадження, суд заарештував 12 свердловин ТОВ «Перша українська газонафтова компанія» на Пролетарському родовищі в Дніпропетровській області та 1 свердловину «Сістемойлінженерінг» на Водянівській площі в Харківській області.

Раніше повідомлялося, що Микола Злочевський є власником компанії Burisma Holdings.

До її складу входять чотири операційні компанії, що займаються розробкою родовищ і видобутком вуглеводнів, – енергосервісна компанія «Еско-Північ», «Парі», «Перша українська газонафтова компанія» та «Алдеа».

Burisma Holdings володіє 20 ліцензіями на видобуток вуглеводнів в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук