Суд арештував рахунки Одеського припортового заводу

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 6 вересня 20162280

Господарський суд Одеської області заарештував усі рахунки одного з найбільших підприємств хімічної промисловості України Одеського припортового заводу (ОПЗ) за позовом групи компаній «Укргаз».

Про це йдеться у відповідному рішенні суду від 29 серпня, передає УНІАН.

Як зазначається в документі, у провадженні господарського суду – справа за позовом «Укргазу» до ПАТ «Одеський припортовий завод» про стягнення з останнього основного боргу в розмірі майже 100,635 мільйона гривень, штрафу близько 4,045 мільйона гривень, а також пені у розмірі майже 1,695 мільйона гривень. Позивач посилається на факт невиконання відповідачем взятих на себе грошових зобов'язань за договором купівлі-продажу природного газу від 31 травня цього року.

Вивчивши обставини справи, суд прийняв рішення задовольнити клопотання «Укргазу» про вжиття заходів до забезпечення позову.

«Накласти арешт на грошові кошти, що знаходяться на всіх розрахункових рахунках публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" у межах заявлених позовних вимог», – йдеться в рішенні суду, яке набуло чинності 29 серпня і підлягає негайному виконанню.

Одеський припортовий завод (м. Южне, Одеська обл.) – другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку. В липні цього року його керівників затримали за розкрадання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук