Суд повернув державі майновий комплекс у Сокалі вартістю ₴2,6 млн

У державну власність повернуто цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів у м. Сокаль площею понад 1200 м2 та вартістю 2,6 млн грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури у Львівській області.

Ще у березні 2012 р. цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів у місті Сокальська районна рада передала в концесію ТОВ «Скорпіон» для проведення реконструкції, внесення покращень. Тут мав бути об лаштований зал для проведення кіноконцертної діяльності. Договір було укладено на 49 років.

Однак, підприємство умов договору впродовж тривалого часу не виконувало. Майно за безпосереднім призначенням не використовувалося. Це призвело до його руйнування та занепаду.

Червоноградська місцева прокуратура звернулася в господарський суд Львівської області з позовом до ТОВ «Скорпіон» про розірвання зазначеного договору та стягнення заборгованості на суму близько 1,2 млн грн.

3 березня 2017 р. суд визнав позовні вимоги прокурора обґрунтованими та задовольнив позовну заяву в повному обсязі: розірвав договір та стягнув з відповідача вказану суму заборгованості.

За результатами виконання даного судового рішення, 23 травня 2017 р. цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів у м. Сокаль площею понад 1200 м2 та вартістю 2,6 млн грн, вилучено в концесіонера та передано Сокальській районній держадміністрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук