Суд повернув підприємцю 26 дитячих машинок, які «муніципали» конфіскували біля Львівської опери

СуспільствоІ.Р., 12 квітня 20184220
Суд повернув підприємцю 26 дитячих машинок, які «муніципали» конфіскували біля Львівської опери
фото ZAXID.NET
Мерія намагається прибрати машинки з-під Опери вже кілька років

Суд зобов’язав ЛКП «Муніципальна дружина» повернути приватному підприємцю 26 дитячих машинок, які попри заборону Львівської міськради здають на прокат на просп. Свободи. Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

У ЛМР нагадали, що заборонені будь-які атракціони у центральній частині міста, зокрема, на просп. Свободи на площі перед Оперним театром.

«ЛКП «Муніципальна варта» вилучила машинки у власника, однак суд зобов’язав ЛКП повернути їх підприємцю. Управління безпеки міста та юридичний департамент напрацьовуватимуть механізм, аби вирішити цю ситуацію, оскільки площа перед Оперним театром знову переповнена електромашинками», – мовиться в повідомленні.

Як уточнив ZAXID.NET начальник управління безпеки міста Юрій Діль, 26 машинок – це загальна кількість вилучених дитячих електромобілів, яку суд зобов’язав повернути підприємцю за результатами розгляду кількох справ. Йдеться про власницю машинок Олену Животову та її працівника Олега Спиридонова, який безпосередньо здає машинки в оренду і неодноразово ставав фігурантом скандалів.

«Ми знаємо, що підприємець володіє або орендує майно на просп. Свободи, 41. Орендує він його правильно, без порушень, тобто заборонити таку діяльність ми не можемо. Зі всіма ухвалами щодо заборони катання дітей на площі перед Оперним він ознайомлений, але він виходить з цієї ситуації дуже просто: він здає машинки у під’їзді, а батьки вже виходять з дитиною і машинкою на просп. Свободи. Якщо він залишає машинки на просп. Свободи перед Оперним, то ми їх вилучаємо. А в такій ситуації ми не можемо нічого робити, оскільки машинки він тримає у під’їзді і до кожного такого авто прикріплена певна людина (батьки і дитина). Молоді люди слідкують, коли покаталась одна дитина, забирають машинку і переносять її у під’їзд. Тобто цей процес буде тривати довго і нудно, поки не заборонять взагалі такий бізнес, а міська рада заборонити бізнес такий не може», – зазначив Юрій Діль.

За його словами, зараз юридичний департамент Львівської міської ради продумує варіанти вирішення ситуації. «Можливо, ця територія буде передана в оренду КП «Адміністративно-технічне управлінн», тобто воно стане балансоутримувачем цієї території. Уже тоді балансоутримувач матиме право казати, що він не хоче схожої діяльності на площі перед Оперним. Можливо, цю ситуацію ми так зможемо владнати», – додав Діль.

Він також наголосив, що всі машинки, які «муніципали» вилучили в підприємця, суд вирішив повернути власнику. «Через це ми зобов’язані повернути усі електромашинки власнику, бо ми не можемо тримати їх постійно. Ми їх вилучили, однак тримати у себе можемо до рішення суду. Суд має два варіанти: продати ці машинки або віддати власнику. Власником на машинки є приватний підприємець, він представив документи, до нас прийшла виконавча служба і поліція, тому ми ці машинки змушені були повернути власнику. Тому цей процес має такий свій кругообіг», – зазначив начальник управління безпеки міста.

Нагадаємо, у грудні 2015 року Львівська міська рада заборонила будь-які атракціони на площі перед Оперним театром. Однак ані міська влада, ані правоохоронці досі не можуть позбутись прокату дитячих електромобілів, що працює у центрі міста. «Муніципальна дружина» конфіскувала більше 20 дитячих автомобілів, однак їх за рішенням суду повернули власнику.

15 жовтня на проспекті Свободи дитячий електромобіль незаконного прокату атракціонів, яким керувала дитина, наїхав на пенсіонерку, через що та впала. Жінку госпіталізували в лікарню з інсультом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук