Суд щодо членства Фаріон в КПРС роблять негласним, – позивач

Оксана Панчишин, 30 жовтня 2013702337
Окружний суд Києва розглянув позов редактора газети «Правдошукач»

Окружний суд Києва 29 жовтня розглянув позов редактора газети «Правдошукач» Юрія Шеляженка до Державного архіву Львівської області про доступ до фондів партійного комітету Комуністичної партії України та комсомольської організації ВЛКСМ Львівського університету імені Iвана Франка за період з 1980 по 1991 рік.

Як повідомив ZAXID.NET сам Юрій Шеляженко, у результаті розгляду суддя повідомив, що впродовж тижня виготовить рішення. «Справу буде вирішено в порядку письмового провадження. Така можливість передбачена, але, на мою думку, це негативно впливає на гласність всього процесу», – зазначив позивач.

Зауважимо, наразі ZAXID.NET не вдалося отримати коментар працівника Державного архіву Львівської області Романа Бедловського, який представляв архів у суді.

Стосовно Ірини Фаріон, то вона раніше відмовилася коментувати цей судовий процес, зазначивши, що він для неї є смішним і неіснуючим.

Тим часом львівське Інтернет-видання «Варіанти» з посиланням на документи Державного архіву Львівської області повідомляє, що народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон насправді була членом КПРС, вступивши в партію 15 квітня 1988 року. Згідно з інформацією видання, серед членів парткомітету ЛДУ ім. Івана Франка, які голосували за прийняття Ірини Фаріон у КПРС, був і соратник Віктора Ющенка Іван Васюник.

Цю публікацію Ірина Фаріон також відмовилася коментувати у відповідь на прохання ZAXID.NET.

Своєю чергою, Іван Васюник сказав ZAXID.NET, що не може згадати, чи така ситуація справді мала місце в 1988 році. «Я об’єктивно не можу вам зараз на це запитання відповісти. Я просто не пам’ятаю», – зазначив він. На запитання, чи може він перевірити цю інформацію або згадати пізніше, Іван Васюник відповів: «В який спосіб я це можу перевірити? Я не думаю, що я зможу об’єктивно і точно прокоментувати цей факт. А займатися здогадами – не в моїх правилах».

Як пояснював раніше Юрій Шеляженко у своєму блозі, позов він подав через те, що йому не дали можливості отримати відомості про участь Ірини Фаріон (нині – народного депутата від ВО «Свобода») у керівних органах комсомольської та партійної організації ЛДУ ім. І. Франка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 37

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук