Суд скасував визначені мерією правила розміщення вивісок у Львові

Юристи ЛМР готують апеляційну скаргу

СуспільствоОрися Шиян, 8 червня 20178033
Суд скасував визначені мерією правила розміщення вивісок у Львові
фото ЛМР

Юридичний департамент Львівської міської ради готує апеляційну скаргу на постанову Львівського окружного адміністративного суду, який визнав протиправними та скасував визначені мерією правила розміщення вивісок у Львові.

Загальні вимоги до розміщення зовнішньої реклами у Львові визначили у 2016 році. 11 листопада виконком ЛМР затвердив їхні розміри, матеріали, колір, стилістику, техніку безпеки, освітлення зовнішньої реклами, встановив чіткий механізм її розміщення на фасадах і передумови для демонтажу.

Однак, за поданням прокуратури області, Львівський окружний адміністративний суд скасував рішення виконавчого комітету ЛМР «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у м. Львові».

«Вказаний Порядок суперечить Законам України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів» та «Про охорону культурної спадщини», а також те, що при його прийнятті виконавчий комітет вийшов за межі наданих законом повноважень», ― йдеться у повідомленні прокуратури.

Юридичний відділ готує апеляційну скаргу. Посадовці мерії вважають, що цей порядок встановлення зовнішньої реклами допомагав впорядковувати розміщення вивісок, не допускати перенасичення фасадів конструкціями, сприяв збереженню автентичності пам’яток архітектури та історичного середовища загалом.

За інформацією КП «Адміністративно-технічне управління», з початку року у Львові його працівники демонтували близько 400 зовнішніх рекламних конструкцій та понад 200 вивісок, які були розміщені незаконно, або термін дії дозволів вийшов. Від 28 березня також демонтували 71 вивіску зі словом «алкоголь», а також 6 рекламних конструкцій алкоголю за 38 адресами у Львові.

Постанову суду юрдепартамент вважає протиправною, тож збирається її оскаржити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук