Суд відмовився розсекречувати електронні декларації військових прокурорів

Окружний адміністративний суд Києва не встановив порушень законодавства під час прийняття головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом постанови про закриття інформації про майновий стан посадових осіб військової прокуратури.

«Відбулося судове засідання у справі за позовом до заступника генерального прокурора України – головного військового прокурора Анатолія Матіоса та до Національного агентства з запобігання корупції щодо оприлюднення декларацій посадових осіб військової прокуратури. Суд ухвалив рішення – відмовити позивачу у задоволенні позову. Рішення було ухвалене, зважаючи на те, що суд не встановив порушення приписів чинного законодавства під час прийняття Матіосом відповідної постанови, що мала на меті закриття інформації про майновий стан посадових осіб військової прокуратури задля їхньої безпеки та безпеки їхніх родин», – йдеться у повідомленні суду.

Як відомо, позивач – «Центр протидії корупції» – просив визнати протиправною та скасувати постанову Матіоса в частині про застосування заходів спеціальної безпеки щодо закриття інформації про майновий стан посадових осіб військової прокуратури. Також позивач просив визнати протиправним і скасувати рішення НАЗК «Щодо виконання постанови про застосування заходів спеціальної безпеки». Водночас позивач просив суд зобов’язати НАЗК включити електронні декларації посадових осіб військової прокуратури до Єдиного державного реєстру декларацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук