«Свободівець» очолив Службу автомобільних доріг Львівщини

Оксана Панчишин, 2 квітня 20140
«Свободівець» очолив Службу автомобільних доріг Львівщини
фото ZAXID.NET
Юрій Лазаренко

2 квітня відбулося представлення нового начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області. Ним став Юрій Лазаренко.

На цю посаду Лазаренка призначено наказом керівника Державного агентства автомобільних доріг України від 1 квітня 2014 року.

Юрій Лазаренко розповів, окрім посади начальника Служби автомобільних доріг в області, він отримав ще дві пропозиції щодо працевлаштування. «В мене був вибір – працювати тут, в Тернопільській області, чи в Києві. Я вибрав Львівщину, зокрема і тому, що моя мати тут жила і навчалась довший час», - сказав він.

Лазаренко повідомив, що є членом ВО «Свобода» з 2008 року. Наразі у Львові житиме в родичів, але хотів би мати окреме житло. Надалі залишається депутатом Тернопільської облради, сподівається, що встигатиме їздити на сесії. На запитання, чи готовий він пройти люстрацію, Юрій Лазаренко заявив: «Я прожив місяць на Майдані. В Тернополі на роботі мав 28 перевірок ДСБЕЗу (Державної служби боротьби з економічною злочинністю, - ред). на рік. Думаю, міг би і сам провести люстрацію», - сказав він.

На сторінці Лазаренка у Facebook зазначено, що він закінчив Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя за спеціальністю інженер-механік. На сайті облради зазначено, що досі він працював в. о. директора комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Архбудсервіс».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук