Священик Києво-Печерської лаври намагався вивезти до Росії понад $52 тис.

Священик Києво-Печерської лаври, яка підпорядкована Українській православній церкві Московського патріархату, їдучи потягом «Київ – Москва», намагався перевезти до Росії незадекларовані 52 700 доларів США, призначені на відновлення зхраму та придбання церковного начиння.

Як повідомила «Судова влада України», спершу суд визнав священика винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України (недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення), конфіскував вилучену валюту та призначив штраф у розмірі 100% незадекларованих грошових коштів. Однак ані священик, ані його адвокат не погодилися з цим рішенням і подали апеляцію, яку Апеляційний суд Сумської області не задовольнив.

Зокрема, священик під час засідання заявив, що не мав наміру приховувати грошові кошти, які є пожертвами прихожан на відновлення Києво-Печерської лаври і придбання церковного начиння. Проте суд встановив, що священик свідомо незадекларував валюту. Заповнюючи декларацію, він зазначав, що переміщує з собою одне місце з ручною поклажею і валюту у розмірі 70 Євро. Крім того, під час усного опитування він також повідомив, що ні валюти, крім задекларованої ним, ні будь-яких інших товарів та предметів, які б підлягали обов’язковому декларуванню, він через кордон не переміщує.

Таким чином, згідно з рішенням суду, священика Києво-Печерської лаври було визнано винним та конфісковано в дохід держави вилучені 52 700 доларів США. Також служитель київського храму поповнить державну скарбницю ще на 1 420 160,69 гривень у вигляді сплати штрафу за порушення Митного кодексу України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук