Табачника не звільняють, бо він обіцяє мільйони голосів студентів на виборах, - нардеп

19 червня 201183937

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник з прийняттям нового закону про вищу освіту обіцяє владі «правильне голосування» студентів на виборах. Про це заявила народний депутат з фракції НУНС у Верховній Раді Україні Леся Оробець в ході круглого столу, присвяченого питанням корупції в українських вишах.

Оробець зазначила, що на засіданні Кабінету міністрів 22 червня планується узгодити законопроект про вищу освіту, -  повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

«Вас не дивує, що уряд, який погоджує кожен свій крок з Адміністрацією президента, раптом на ура проведе закон, який категорично не відповідає мапі реформ президента? Не відповідає всім його публічним заявам та обіцянкам. Мене теж це дивувало, поки я не почула аргументи, якими Табачник переконує своїх однопартійців і колег по Кабінету міністрів», - сказала Оробець.

Вона підкреслила, що ці аргументи їй підтвердили кілька людей, які беруть участь в обговоренні законопроекту при уряді.

«Коли мені підтвердив третя людина з наближених до уряду, я зрозуміла, що це не збіг, а саме той аргумент. Ви тільки не смійтеся. Табачник обіцяє, що через цей закон він зможе змусити студентів» правильно «голосувати на виборах» - зазначила вона.

За словами Оробець, Табачник намагається запровадити систему, при якій студенти були б набагато більше залежними від ректорів через систему виставляння оцінок, визначення ціни на навчання, тощо.

«Він обіцяє мільйони голосів як на парламентських, так і на президентських виборах», - наголосила Оробець.

На її думку, це може бути однією з причин, по якій Табачник до цих пір займає посаду міністра освіти, хоча своєю діяльністю він підриває рейтинг як свій особисто, так і уряду та Адміністрації президента.

Міжнародна правозахисна організація Freedom House радить президенту Віктору Януковичу звільнити з уряду міністра освіти, науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, як «найбільш контраверсійну фігуру у складі уряду, за сіяння непотрібного і небезпечного розділення України за питаннями ідентичності, мови та освіти».

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович пригрозив міністру Табачнику відставкою. Натомість міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявив, що не бачить проблеми у власній відставці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 37

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Ага 22 червня 2011, 22:12

  Леся - бабка базарна, щось від когось почула, і зразу на інтернет шпальта. Треба ж відробляти, та й собі попіаритись. А якщо така розумна, то хай запропонує свій законопроект. А ми його покритикуємо.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Svobod-i 19 червня 2011, 20:25

  Ви пане є звичайною жертвою упередженої пропаганди. Мізерна зарплатня була і при попередньому міністрі і ректорі - Вакарчукові. До речі, ректори мають і юридичні і фінансові можливості збільшення цієї важливої для вас зарплатні: порахуйте лише ті мільйони, які сучасні Вузи заробляють на позабюджетниках і які вони дерибанять на усяких закупівлях, ремонтах та будівництвах. А Оробець дуже добре знає про таку можливість використання студентів, оскільки "демократичні" ректори займалися тим же. До прикладу той же "помаранчевий" Вакарчук на догоду Кучмі заставляв студентів достроково голосувати під час його перевиборів. Схема була проста: студенти, мовляв, мають право на неділю поїхати за "бульбою" в своє село, отож це священне право треба обовязково забезпечити через голосування у суботу. Після такого "дострокового голосування" урни очевидно опрацьовуються, а спостерігачі, що зявляються в неділю, мають перед собою урни, вже заповнені бюлетенями, які ці спостерігачі й перераховують після виборів, засвідчуючи їхню "чесність". Такою процедурою Вакарчук допоміг Кучмі стати президентом вдруге, а Кучма, з вдячності, - можливість Вакарчукові стати ректором втретє. То потім цей "герой" в останній момент перебіг до "помаранчевих". Отож Оробець напевно знає із досвіду її "команди" як можна з допомогою лохів-студентів "чесно фальшувати" вибори.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • ЦЕНТРУ 19 червня 2011, 17:04

  Я НЕ ПЛАЧУ ЗА ВЕЛИЧИНУ ШРИФТУ.НІДЕ В СВІТІ ТАКОГО НЕМАЄ-ТІЛЬКИ НА НЕЩАСНІЙ УКРАЇНІ!!!!ТО З ЯКОГО ЦЕНТРУ ВИ Є,ШАНОВНИЙ,ЩО ПЕРЕСТАЛИ ЛЮДСЬКУ МОВУ РОЗУМІТИ?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук