Таблицю Менделєєва поповнили трьома елементами

СвітНаталія Зубрицька, 8 листопада 20110
Таблицю Менделєєва поповнили трьома елементами
фото ТСН
Ілюстрація

Хімічні елементи дармштадтій, рентгеній і коперніцій офіційно занесені в таблицю Менделєєва. Міжнародний союз теоретичної і прикладної хімії офіційно затвердив позначення елементів з номерами 110, 111 і 112. Імена новим елементам - дармштадтій, рентгеній і коперніцій (також поширений варіант копернікій) – були присвоєні ще в липні 2010 року.

Разом з тим, тільки зараз закінчилися формальності, що пропонуються для додавання в таблицю Менделєєва нового елемента. Офіційні символи нових елементів Ds, Rg та Cn відповідно.

Також триває процес присвоєння назв елементам 114 і 116. У цьому місяці представники Міжнародного союзу теоретичної і прикладної хімії офіційно оголосять попередні варіанти імен для цих елементів, після чого у фахівців буде 5 місяців, щоб представити свої заперечення.

Якщо заперечень не буде, то імена будуть затверджені. Наразі варіанти назв обох елементів невідомі. Раніше з'являлася інформація, що їх планується назвати флеровій (на честь легендарного радянського фізика-ядерника Георгія Флерова) та московій відповідно.

Відкриття елементів було визнано лише в червні 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук