Театр переселенців і львів'ян «Domus» готує прем'єру вистави «Чарівна ніч» Славоміра Мрожека

Головні новини Львова 25.10Марічка Крижанівська, 25 жовтня 2017, 17:53 290 0

Театр, який створили переселенці із Криму і сходу України спільно із львів'янами, запрошує на прем'єру. За рік театр «Domus» уже знайшов свого глядача і встиг поставити 6 вистав. Цього разу запрезентує «Чарівну ніч».

Театр «Domus» цього разу взявся за «Чарівну ніч» за мотивами п'єси польського автора Славоміра Мрожека. Жанр вистави ці театрали назвали «абсурдна витівка на одну дію».

Двох жінок так поглинула кар'єра, обов'язки, що вони незчулися, як забули про те, що вони жінки. Навіть костюми в кожної з акторок – чоловічі.

«Моя героїня така собі вольова, безкомпромісна, не визнає інших авторитетів, і вона опиняється у досить незвичній для себе ситуації», – розповідає акторка Світлана Ніколаєва.

Раптом героїні потрапляють у чарівну ніч, яка врешті зірве всі маски. Такий задум авторки і режисерки Наталії Меньшикової з Криму.

«"Чарівна ніч" якраз показує те, що у кожного в шафі є свій скелет, ми там його ховаємо і не дуже хотіли би, щоб хтось його побачив. Що стосується витівки, це Мрожек, тому це абсурд, абсурдна витівка на одну дію, на одне життя», – пояснює режисерка Наталія Меньшикова.

Олег Ярошенко вперше внесе у цей театр хореографічну складову.

Ще одна дебютантка – Світлана Ніколаєва. Акторка-переселенка з Маріуполя, у Львові мешкає уже кілька років і відтепер буде у трупі театру «Domus».

«Зі Львовом трошки у мене пов'язані студентські роки, тому для мене Львів не такий вже чужий», – зізнається Світлана Ніколаєва.

За рік театр «Domus» поставив 6 вистав, зараз працює паралельно над сьомою і восьмою.

Прем'єра «Чарівної ночі» – у неділю, 29 жовтня, у кінотеатрі імені О. Довженка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук