<

Тернопільський суд заборонив Народну раду та загони самооборони

Володимир Балита, 27 січня 20149890
Тернопільський суд заборонив Народну раду та загони самооборони
фото 109.te.ua
Будівля Тернопільського окружного адміністративного суду

Тернопільський окружний адміністративний суду визнав протиправними рішення обласної ради про визнання Народної ради, про створення загону самооборони і про недовіру голові ОДА Валентину Хоптяну.

Із відповідними позовами до суду звернулися представники прокуратури області, йдеться у повідомленні прокуратури.

Прокуратура подала позови до Тернопільського окружного адміністративного суду щодо протиправності дій обласної ради в частині прийнятих рішень на сесії 25 січня, як таких, що не відповідають вимогам закону.

Суд ухвалив рішення, яким заборонив голові обласної ради підписувати та оприлюднювати окремі рішення, які ще не опубліковані. Також зупинено дію оприлюднених рішень «Про створення загону народної самооборони як органу муніципальної дружини Тернопільської обласної ради» та «Про визнання Народної ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України».

Окрім цього, суд задовольнив клопотання про зупинення дії рішення облради про недовіру голові Тернопільської ОДА.

Нагадаємо, Тернопільська обласна рада мітингувальники зайняли 23 січня, а 25 січня облрада визнала народну раду України, якій передані всі владні повноваження.

Додамо, що сьогодні Партія регіонів звернулася до Генерального прокуратор Віктора Пшонки з проханням розслідувати дії Народних рад (колегіальних органів, уповноважених представляти інтереси народу) у регіонах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук