Терористи прорвалися до Держархіву в Донецькій області: Мін'юст попереджає про наслідки

У п'ятницю, 4 липня, відбулося проникнення бойовиків так званої «Донецької народної республіки» (ДНР) до однієї з будівель Державного архіву Донецької області.

Озброєні люди відкрили архівосховища і провели огляд робочих приміщень. При цьому вони повідомили, що будівля підлягатиме мобілізації в цілях ДНР, повідомила прес-служба Міністерства юстиції України.

«Міністерство юстиції України акцентує увагу, що в Державному архіві Донецької області зберігаються документи, за якими надаються архівні довідки, які слугують підставою для нарахування пенсій особам, що працювали на підприємствах та установах Донецької області. Такі документи зберігаються лише в одному оригінальному примірнику, їхні копії, в тому числі й електронні, відсутні. Окрім того, в цьому архіві зберігається близько 1 мільйона справ Національного архівного фонду, оригінали документів з історії регіону, його підприємств, установ і організацій», — наголошується у повідомленні.

Відтак у відомстві попередили, що перешкоджання роботі Державного архіву області або будь-яке пошкодження архівних документів призведе до непоправних втрат, внаслідок яких громадяни України будуть позбавлені гарантованих Конституцією прав, в тому числі права на належне пенсійне забезпечення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук