Терористи захопили у Донецьку обласний дитячо-молодіжний центр

Представники угруповання «Донецька народна республіка», яке влада України визнає терористичним, захопили Донецький обласний дитячо-молодіжний центр.

Як повідомили в управлінні у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, учора й сьогодні до обласного комунального позашкільного закладу приходили невідомі люди і вимагали перепідпорядкуватися «ДНР». Вони наголосили, що кошти для утримання центру їхня організація має, повідомляє сайт Донецької ОДА.

Представники «ДНР» вилучили фінансові документи, на вхідних дверях замінили замок, будівлю опечатали. Працівники центру змогли забрати особисті речі, проте врятувати обладнання й інше майно дитячого центру не вдалося.

«Люди, які прийшли до дитячого закладу, сказали, що за кілька днів вийдуть на зв’язок, і у випадку відмови директора перепідпорядкуватися, пообіцяли змінити керівництво центру», – розповіли в обладміністрації.

Та незважаючи на це, Донецький обласний дитячо-молодіжний центр продовжить роботу. Облдержадміністрація виділила приміщення під тимчасове розміщення працівників закладу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук