Терористи знайшли спосіб, як досягти на своїх «виборах» рекордної явки

СуспільствоВолодимир Пиріг, 1 листопада 2014101721

В так званих «народних республіках» Донбасу терористи обіцяють під час «виборів» 2 листопада видавати пенсіонерам соціальні карти, без яких, як вони стверджують, неможливо отримати пенсію.

Про це повідомляє інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

«З метою залучення пенсіонерів до участі в псевдовиборах терористичних організацій ЛНР і ДНР, бойовики залякують місцеве населення, зокрема вводять в оману пенсіонерів, обіцяючи, що під час голосування їм будуть видаватися так звані соціальні карти, без яких вони не зможуть отримувати пенсії», - йдеться у повідомленні.

Крім того, бойовики заявляють населенню, що у випадку отримання пенсій від України пенсіонери автоматично позбавляються права на соціальні виплати від терористів.

А ось військовий журналіст Роман Бочкала повідомляє у Facebook, що на виборчі дільниці окупованого терористами Алчевська Луганської області люди йдуть тисячами, бо «голосування» хоч і заплановане на завтра, але проводиться вже кілька днів. Люди йдуть на дільниці, бо бояться залишитися без пенсій та медичних послуг, причому «голосують» навіть ті, хто не підтримує ЛНР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук