Тетерук про позицію Тимошенко: Безвідповідальність політиків може коштувати Україні державності

Безвідповідальність людей, у першу чергу політиків, призводить до повторення помилок, які можуть коштувати державності Україні. Таку заяву зробив перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук, коментуючи позицію Юлії Тимошенко на засіданні РНБО під час початку російської військової агресії в Україні.

Він зазначив, що, зокрема, у стенограмі засідання РНБО України від 28 лютого 2014 року наведені слова лідера найбільшої на той момент фракції парламенту Юлії Тимошенко, яка під час обговорення питання про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету та територіальної цілісності України виступила фактично проти того, щоб протидіяти російській агресії.

«Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден наш солдат не повинен підняти зброю, бо це означатиме програш. Ніякого воєнного стану і активізації наших військ! Ми маємо стати найбільш мирною нацією на планеті, просто поводити себе як голуби миру», – заявила тоді Тимошенко.

Тетерук наголосив, що усім громадянам України важливо знати, «які рішення ким пропонуються і ким приймаються».

«Бо саме безвідповідальність людей спонукає до повторення помилок. А відповідальність за свої дії та прийняті рішення, за наслідки цих слів і рішень ми маємо розуміти та надати можливість зрозуміти суспільству. І разом зі суспільством – єдиним джерелом влади, яке здійснює контроль за її діями, – ми повинні зрозуміти, як убезпечити себе від майбутніх помилок, ціна яким може бути – ціла країна», – наголосив Тетерук.

Крім того, заступник голови фракції «Народний фронт», заслухавши оприлюднену інформацію, зазначив, що він особисто «шокований тим, до якого стану можна довести боєздатність нашої країни цілеспрямованим впливом на ті або інші процеси».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук