Тігіпко хоче узаконити тимчасову зайнятість

2 липня 201112790

Україні вкрай необхідне прийняття нового Трудового кодексу та пакету законів про детінізацію доходів. Так віце-прем'єр-міністр, лідер партії Сильна України Сергій Тігіпко прокоментував результати дослідження Світового банку про тіньову зайнятість.

 

За даними СБ, майже п'ять мільйонів працездатних українців працюють без офіційного оформлення трудових відносин, що ставить Україну на одне з перших місць у світі за розмірами тіньової економіки.

На думку Сергія Тігіпка, "боротьба з нелегальною зайнятістю і зарплатами в конвертах за допомогою одних тільки адміністративних заходів неефективна".

Політик зазначив, що для підвищення рівня легальної зайнятості потрібно застосовувати економічні стимули і вдосконалювати законодавство.

"Більшість порушень у сфері трудових відносин пояснюються надмірно складними процедурами найму та звільнення, передбаченими чинним Кодексом законів про працю, який був прийнятий ще в радянські часи і сьогодні застарів, - цитує Тігіпка прес-служба партії. - Від цього страждають і працівники, які залишаються без майбутньої пенсії, без лікарняних та відпускних, і держава, яка недоотримує значні надходження ".

 "Ми повинні узаконити тимчасову зайнятість у сільському господарстві і будівництві та лібералізувати ринок праці. Тільки так ми зможемо захистити працівників і підвищити відповідальність роботодавців", - зазначив Тігіпко.

 З 1 червня в Україні підвищилася заробітна плата для працівників першого тарифного розряду. Вона зросла на 10 грн. - з 625 до 635 грн. Відповідні зміни до держбюджету-2011 Верховна Рада прийняла 14 червня, а Президент підписав 17 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук