Тігіпко придумав, як зупинити відтік програмістів за кордон

Економіка9 червня 201165725

«Сьогодні Україна посідає 5 місце у світі за експортом програмного забезпечення. І останнім часом щороку ці показники подвоювалися. За останній рік обсяг експорту склав 1 млрд. доларів», – повідомив віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

На думку Сергія Тігіпка, для розвитку ІТ-сфери необхідно реформувати систему підготовки фахівців, повідомили ZAXID.NET в прес-службі «Сильної України».

«Разом з ІТ-спільнотою та ректорами ВНЗ, які готують «айтішників», ми розробили законопроект, який змінить підходи до підготовки спеціалістів для галузі», – повідомив віце-прем'єр.

Ще одне завдання, на думку Сергія Тігіпка, – врегулювати оподаткування підприємств, які працюють у сфері високих технологій. «Це специфічний бізнес. Близько 80% витратної частини для ІТ-підприємців складає зарплата, і якщо ми залишаємо 41% відрахувань в соціальні фонди, бізнес відразу стає неконкурентоспроможним. Тут вибір дуже простий – або тінізація цього бізнесу, або виняткові умови для нього», – упевнений Сергій Тігіпко.

«Сьогодні у нас близько 2 тисяч компаній, які працюють офіційно, і якщо ми їх підтримаємо, вони будуть стимулювати розвиток інших галузей, забезпечуючи їх своєю продукцією», – підкреслив віце-прем'єр-міністр.

На його думку, створення сприятливих умов для роботи ІТ-спеціалістів буде сприяти припиненню відтоку українського інтелекту за кордон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук