Тимчук каже, що Порошенкові не вдасться за тиждень припинити вогонь на Донбасі

Координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук прокоментував заяву президента України Петра Порошенка про припинення за тиждень вогню на Донбасі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, з нинішніми темпами і в нинішньому форматі за тиждень АТО завершити неможливо. Це можна зробити лише за умов повної зміни керівництва АТО й силовиків, що, на думку військового експерта, мало ймовірно.

"Міняти формат АТО треба з призначення адекватного керівництва - як в Ізюмі, так і в Києві. Від завтра за будь-якою логікою Порошенко повинен екстрено міняти керівництво силового блоку. Але, як відомо, в його команді немає авторитетних силовиків. У таких умовах найчастіше спливають різні сумнівні громадяни, і починається зміна шила на мило", - зазначив керівник "Інформаційного спротиву".

"Але навіть якщо президент замінить за годину керівників силовиків і керівництво АТО на геніїв-стратегів, за тиждень операцію все одно не закінчити - занадто обширною за географією виявилася зона ураження. Та й кордон за день не закрити, а без цього АТО може тривати нескінченно", - вважають в "Інформаційному спротиві".

Тимчук вже вдруге за останні дні звернув увагу на те, що зараз на Донбасі формується новий терористичний центр.

"До подій, що відбуваються повсюдно і в Луганській, і в Донецькій областях, варто додати: поки увага сил АТО зосереджена на Слов'янську, в Сніжному з відчуттям, з толком, з розстановкою створюється інший оплот терористів. Оборона якого організовується з урахуванням помилок першого", - додав він.

Як повідомляв ZAXID.NET, вчора Порошенко заявив, що протистояння на сході України має припинитися вже цього тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук