Тимошенко має нову політичну партію. Кишенькову

27 січня 20092630

На думку народного депутата України Івана Стойка, саме для втілення в життя спецпроекту зі знищення легендарної партії В’ячеслава Чорновола прийшов у Народний Рух України Борис Тарасюк. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ТКО НРУ.

"Безідейність сьогоднішнього тарасюківського руху вражає. Ми (маю на увазі народних депутатів від Руху Кендзьора, Ткача і себе) не пішли на те, щоб Народний Рух України став філією або кишеньковою партією БЮТ, чітко засвідчили свою державницьку позицію та підтримку Президента України у відстоюванні українських національних інтересів, і через це нас виключили з партії", - зазначив Іван Стойко.

"Такою ціною група Тарасюка забезпечила собі місця у наступному парламенті та, фактично, приватизувала партію. З відходом дружини В’ячеслава Максимовича Атени Пашко з Руху, з нього фактично вийшов В’ячеслав Чорновіл. Значить, дух Чорновола, сама ідея Руху у сьогоднішній Тарасюковій партії вже не є присутніми. На моє переконання, керівництво НРУ нині торгує партією та національними інтересами України. Дуже боляче, що всі ці події відбуваються у рік 20-річчя від дня народження НРУ", - наголосив І.Стойко.

Народний депутат України І.Стойко заявив, що трійка лідерів Руху із Західної України ніколи не зрадить своєї державницької позиції у стінах парламенту, не піде на змови, подачки та до кінця буде відстоювати чорноволівську рухівську національну ідею.

"Наша крайова організація двічі приймала рішення про недовіру голові НРУ Борису Тарасюку в зв’язку із відступом від програмових засад, та протестувала проти співпраці з БЮТ, робота якої дуже часто суперечить національним інтересам України, при цьому підтримуючи дії та виважені політичні кроки діючого Президента України Віктора Ющенка з розбудови Української Держави та чітку його національну позицію" - зазначив Іван Стойко.

Наприкінці розмови він підсумував: "Після вчорашніх подій, виходу з НРУ Атени Пашко, Леся Танюка, можна сказати одне - шлях для знищення партії Чорновола, на жаль, - розчищено. І для цих горе-політиків святині України - ніщо, окрім власних амбіцій та приватних інтересів".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук