Тимошенко підтримає будь-які рекомендації місії ЄП, – Власенко

Віктор Павлик, 31 жовтня 20137780
Тимошенко підтримає будь-які рекомендації місії ЄП, – Власенко
фото zaxid.net
Сергій Власенко

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко прийме той законопроект, який підтримають керівники моніторингової місії Європарламенту в Україні Пет Кокс та Александр Кваснєвський.

Так захисник Тимошенко Сергій Власенко прокоментував заяву моніторингової місії на підтримку законопроекту позафракційного депутата Анжеліки Лабунської.

«Юлія Володимирівна неодноразово заявляла про те, що вона готова підтримати будь-які рекомендації Кокса-Кваснєвського. Вона готова прийняти будь-яку позицію місії Європейського парламенту. При цьому, наскільки я розумію, ніхто не знімав з порядку денного клопотання місії Кокса-Кваснєвського щодо помилування Юлії Тимошенко», - сказав Власенко.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи законопроект Лабунської потребує внесення поправок, Власенко сказав: «Я вважаю, що часові рамки настільки вузькі, то якщо зараз входити в процедуру внесення поправок в будь-який законопроект, то це процедура на зірвання підписання Угоди про асоціацію з ЄС».

Він підкреслив, що важливим також буде виконання закону, а не тільки його прийняття. Власенко  зауважив, що попередні рішення щодо підписання угоди з Україною Євросоюз буде приймати 14 листопада, після звіту місії Кокса-Кваснєвського, а остаточне – 18 листопада під час засідання Комітету міністрів на рівні Міністрів закордонних справ.

 «На моє переконання, 18 листопада є крайньою остаточною датою, коли повинні бути виконані всі критерії Євросоюзу задля того, щоб Україна мала гарантію підписання Угоди», - підкреслив Власенко.

Як відомо, спостерігачі від Європарламенту вважають законопроект позафракційного депутата Анжеліки Лабунської найбільш оптимальним для досягнення консенсусу щодо вирішення питання Тимошенко. А після сьогоднішньої зустрічі з Юлією Тимошенко Кваснєвський запевнив, що з нею «все буде добре».

Сама ж Тимошенко неодноразового заявляла, що не проситиме Януковича про помилування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук