Тимошенко пояснила, для чого потрібна "широка" коаліція

3 червня 20092701

Прем`єр Юлія Тимошенко заявляє про необхідність консолідації усіх політичних сил задля подолання наслідків кризи. Про це вона заявила в середу на засіданні Кабінету міністрів, - інформує УНІАН.

"Ми маємо сьогодні перші паростки надії на економічну стабілізацію. І тому хотіла б, щоб усі ми далі продовжували так працювати, як ми це робили у цих важких умовах. Але хотілося б, щоб ця робота відбувалася у політичному комфорті, при політичному об’єднанні всіх політичних сил в парламенті", - сказала Тимошенко.

Голова уряду нагадала, що ще у грудні минулого року закликала всі парламентські політичні сили до консолідації та об’єднання зусиль для подолання наслідків кризи.

"Я стояла і стою на позиціях повного об’єднання всіх політичних сил і досягнення ефективного результату для України", - наголосила Тимошенко.

"Я хочу сказати: або ми почнемо поважати свою країну і бачити позитивні результати, або з цим комплексом меншовартості, який сьогодні сіють брудні політики в країні, так народ, наша нація і буде жити, і з цим комплексом меншовартості будуть виховуватись ваші діти", - підкреслила вона.

Прем’єр вкотре наголосила на тому, що уряд та фінансово-економічна система держави працюють.

"І ми сьогодні крок за кроком долаємо кризу. Важко, з великими перешкодами", - додала Тимошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук