Тимошенко звернеться до Конституційного Суду через голосування за уряд Гройсмана

ВО «Батьківщина» ініціює подання до Конституційного Суду щодо незаконності призначення нового складу Кабінету міністрів на чолі з Володимиром Гройсманом. Про це в ефірі «112 Україна» заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

За її словами, вона хоче перевірити, чи відповідають ці події Конституції.
Для звернення в Конституційний суд потрібно 45 підписів народних депутатів.

«Я звертаюсь до «Самопомочі», до «Єврооптимістів» і прошу: давайте таке конституційне подання зробимо», - закликала Тимошенко.

Тимошенко пояснила, що згідно процедури, спочатку парламент мав затвердити склад Кабміну, потім уряд мав напрацювати програму дій разом з громадянським суспільством, профспілками, фахівцями та академічним середовищем, зробити цю програму дієвою.

Далі слід було зібрати засідання уряду, проаналізувати і прийняти програму дій і лише після цього програму винести на затвердження Верховної Ради, яка мала би вивчити, обговорити цю програму і затвердити.

«Що робиться у нас? У нас – програма дій уряду на п’ять аркушів, про яку ніхто не знає, яку ніхто не читав. Навіть новий уряд її не створював і не читав, та й не обговорював. Цю програму роздали депутатам за три хвилини до голосування. Вони не встигли її відкрити, а тим більше прочитати. При цьому ця програма не проходить голосування з кількох спроб», – зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, у четвер Верховна Рада одною постановою задовольнила заяву Арсенія Яценюка про відставку з посади Прем'єр-міністра України і призначила його наступником Володимира Гройсмана. Парламент також затвердив новий склад Кабінету міністрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук