Тітка лідера КНДР реалізувала власну «американську мрію» у Нью-Йорку

СвітОстап Левчич, 29 травня 20167800
Тітка лідера КНДР  реалізувала власну «американську мрію» у Нью-Йорку

Для більшості мешканців Північної Кореї, а особливо для політичної еліти, втеча з рідної країни є фактично неможливою справою. Але тітці чинного диктатора Кім Чен Ина вдалося зробити це та навіть реалізувати «американську мрію» .

Журналістка The Washington Post Анна Файфілд поспілкувалась з Ко Ен Сук, яка сьогодні живе під іншим ім'ям. Вона втекла з КНДР разом з чоловіком Рі Ганом та дітьми ще 18 років тому, коли зрозуміла, що буде непотрібною племіннику-диктатору Кім Чен Ину.

Сьогодні Ко та Рі є власниками хімчистки у Нью-Йорку. Свого часу вони зрозуміли, що готові проміняти життя політичної еліти Північної Кореї на можливості середнього класу у Штатах. Крім того, вони виявились корисними людьми для ЦРУ, адже розвідка має дуже мало інформації про партію у КНДР.

Однак Ко та Рі не квапляться навіть зараз розголошувати свої справжні імена, адже хвилюються за свою безпеку та дітей.

Ко Ен Сук є рідною сестрою Ко Ен Хі, яка була дружиною колишнього диктатора Кім Чен Іра, та є матір'ю Кім Чен Ина. Ко також розповіла, що її племінник насправді народився у 1984 році, а не в 1982, як сам він полюбляє розповідати, щоб додати собі років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук