Трагедія батальйону "Айдар" виникла через відсутність координації між силовиками

За даними групи «Інформаційний спротив», трагічна ситуація з батальйоном «Айдар», пов'язана із загибеллю бійців батальйону та військовослужбовців, які прийшли їм на допомогу, була викликана, насамперед, відсутністю планування операції, під час якої батальйон потрапив у засідку.

Про це на своїй сторінці Facebook написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Тимчук повідомив, що у вівторок, 17 червня, батальйон «Айдар» силами менше ста осіб самостійно пішов на штурм Луганська. Зі штабом АТО цей штурм, як кажуть силовики, погоджені не були. Потрапивши в засідку, командування батальйону викликало допомогу.

«До місця бою прибуло дві оперативні групи сил АТО на бронетехніці. Однак, зважаючи на значну перевагу терористів в особовому складі та озброєнні, бійці батальйону «Айдар» та силовики понесли важкі втрати, хоча під час бою і знищили більше 30 терористів», - пояснив Тимчук.

«У зв'язку з даною трагедією, за нашими даними, керівництво силовиків готує пропозиції щодо «інтеграції» формувань добровольців в загальну структуру сил АТО», - додав він.

Нагадаємо, вчора, 17 червня 2014 року, керівництвом батальйону територіальної оборони “Айдар”, особовий склад якого залучений до виконання завдань в рамках антитерористичної операції, самовільно, без погодження і координації своїх дій з керівництвом АТО, було прийнято рішення щодо самостійного штурму терористичних угруповань, які дислокуються в місті Луганськ.

Під час маршу бійці батальйону потрапили у засідку, яку влаштували бойовики. Терористи вели шквальних вогонь з автоматичної зброї та гранатометів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук