Третина кандидатів на проміжних виборах до Верховної Ради є безробітні, – КВУ

Із 378 кандидатів в народні депутати, що зареєструвалися на проміжні вибори 17 липня 2016 року, 133 – тимчасово не працюючі особи. Про це повідомили у Комітеті виборців України.

Найбільше безробітних, майже половина зареєстрованих кандидатів, в окрузі №114 на Луганщині – 48 із 108 осіб. В окрузі №27 у Дніпропетровській області тимчасово не працюють 23 кандидати із 61, в окрузі №206 у Чернігівській області – 28 кандидатів із 75; в окрузі №151 у Полтавській області – 18 кандидатів із 48. В інших округах кількість безробітних кандидатів є меншою: по 6 осіб в округах №183 у Херсонській області та №85 в Івано-Франківській області, та 4 особи в окрузі №23 у Волинській області.

Абсолютна більшість безробітних кандидатів – самовисуванці.

«Велика кількість безробітних осіб серед кандидатів в народні депутати може свідчити про їх технічність. Зокрема, такі кандидати можуть бути використані зацікавленими особами для встановлення контролю над дільничними виборчими комісіями», – вважають в КВУ.

Нагадаємо, що відповідно до Закону «Про вибори народних депутатів України» кандидат, який балотується в одномандатному окрузі в порядку самовисування для реєстрації має внести грошову заставу в розмірі десяти розмірів мінімальної заробітної плати. Тобто, 14 500 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук