Центр ресурсоефективного та чистого виробництва працює на Львівщині вже 2 роки

СуспільствоПромоція, 6 грудня 2017, 12:01 0

Звіт роботи за два роки представив Центр ресурсоефективного та чистого виробництва. За час роботи організації вдалося попрацювати із 8 підприємствами Львівщини.

«На Львівщині в основному поки що ми працювали з підприємствами легкої промисловості, з оздоровчими, потім ми працювали з підприємствами, які виготовляють будівельні матеріали», – розповів технічний директор Центру РЕЧВ Валерій Павшук.

Насамперед експерти намагалися знайти додаткові можливості для підприємств у заощадженні ресурсів.

«У Львівському регіоні наш проект був направлений на те, щоб змінити політику ведення підприємницької діяльності та допомогти підприємствам визначити їх потенціал в ресурсо- та енергозбереженні. І також допомогти в розробці заявок для винайдення кредитних коштів на впровадження ресурсоефективних технологій», – зазначив технічний експерт Центру РЕЧВ Антон Клещов.

На конференції також представили Національну базу експертів із ресурсоефективного та більш чистого виробництва.

«З коштів області проводилися навчання для місцевих спеціалістів. В цій базі будуть описані такі спеціалісти, котрі вже мають досвід для того, щоб ця програма працювала і надалі», – сказав представник Центру РЕЧВ Василь Просак.

Гасло проекту – «Виробляти більше, споживаючи менше». Очікувана економія цього року становить понад 1,2 млн грн. На досягнутих успіхах експерти не зупиняються, тож і далі вдосконалюють підприємства Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук