Ціни на готелі в Польщі до Євро-2012 зросли на 500%, – «Rzeczpospolita»

СвітНаталія Зубрицька, 4 червня 20128860
Ціни на готелі в Польщі до Євро-2012 зросли на 500%, – «Rzeczpospolita»
фото kafa-info.com.ua
Ілюстрація

Газета «Rzeczpospolita» від 2 червня повідомляє, що ціни за добу перебування в польських готелях у період Євро–2012 стрімко зростають.

За підрахунками видання, середня ціна готелю протягом футбольного свята буде вищою на 500%, порівняно зі стандартними ставками, а в деяких готелях ціни підвищено навіть на тисячу, а то й більше відсотків.

Найбільше зростання цін журналісти  відзначають на Побережжі.  Наприклад, один з ґданських готелів, який звичайно коштує 79 євро за ніч, в день матчу між італійцями та  іспанцями на місцевому стадіоні, вимагає 1148 євро за двоособовий номер.

Водночас видання підкреслює, що нічліжних місць, з урахуванням  не тільки готелів, а й пансіонатів, гостелів, кемпінгів та наметових містечок, під час Євро–2012 у Польщі не бракуватиме. У Варшаві їх число перевищує 100 тисяч, у Ґданську наближається до 200 тисяч, а вистачило б 85 тисяч, зазначає видання. У випадку Познаня передбачено 64 тисячі місць, а Вроцлава – 61 тисячу; в обох містах потрібно 50 тисяч місць.

Як повідомлялось, експерти з нерухомості припускають, що надії власників київських готелів на значні доходи за рахунок проведення в країні Євро-2012 не виправдаються - завантаженість готелів у Києві під час Євро-2012 може навіть впасти.

Станом на кінець травня до 2 тисяч готельних номерів у трьох п'ятизіркових готелях Києва залишались вільними.

У квітні президент УЄФА Мішель Платіні був стурбований ситуацією зі значним завищенням цін на проживання в українських готелях на Євро-2012.

Тоді ж Антимонопольний комітет почав перевірку цін на готельні послуги в українських містах, що  приймають Чемпіонат Європи 2012 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук