Ціни на молоко падають, - з сесії облради

26 квітня 20125951
Ціни на молоко падають, - з сесії облради
фото pravda.lutsk.ua
Молоко

Виробництво молока та молочної продукції на Львівщині іде на спад; водночас спостерігається падіння закупівельних і роздрібних цін на ці продукти, повідомив на сесії Львівської обласної ради в.о. начальника головного управління агропромислового розвитку Львівської ОДА Роман Верещинський.

За словами чиновника, за січень-лютий цього року виробництво молока та молочних продуктів в області у порівнянні з аналогічним періодом минулого року впав на 21,3%.

При цьому Роман Верещинський вказав на те, що за період від 1 січня до 10 квітня цього року ціни на молоко І сорту для господарства знизились на 208 грн за тонну, на молоко ІІ сорту – на 82 грн за тонну; водночас ціни для населення знизились на 562 грн за тонну на молоко ІІ сорту.

Гуртово-відпускні закупівельні ціни на молоко, за словами представника Львівської ОДА, за цей рік знизилися на 9,1%, а відпускні – на 3,1%. Це чиновник пов’язав із так званою «сирною війною» із Російською Федерацією, а також наповненням українського ринку імпортною продукцією.

Що стосується роздрібних цін, то тут ціни на молоко знизилися на 6,4%, на масло – на 3,5%, на кисломолочний сир – на 2,6%. Зафіксовано лише зростання цін на сметану – на 0,4%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гість 26 квітня 2012, 16:52

  "Виробництво молока та молочної продукції на Львівщині іде на спад; водночас спостерігається падіння закупівельних і роздрібних цін на ці продукти" - це протирічить основам економічної теорії, і пояснюється лише змовою виробників, переробників і дистрибюторів.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук