ЦНАП у Брюховичах запрацює на початку червня

Львів вклав у будівництво нового об'єкта 10 млн грн

ЦНАП у Брюховичах запрацює на початку червня
фото ЛМР
ЦНАПи працюють у кожному районі Львова, а тепер їх облаштовують у сусідніх населених пунктах

У смт. Брюховичі за кошти міського бюджету Львова збудували Центр надання адміністративних послуг. На першому поверсі працюватиме ЦНАП на 8 робочих місць, приймальна селищної ради Брюховичів та медіатека. А другий поверх будівлі з терасою передбачений для зустрічей, презентацій, проведення навчань з персоналом, для дозвілля людей похилого віку – залежно від потреб місцевої громади.

Під час оглядин будівлі 25 травня міський голова Львова Андрій зазначив, що центр запрацює у перших числах червня на вул. Івасюка, 2а.

«Якщо треба оформити паспорт, документацію на майно, на землю — будь ласка, приходьте, все буде у найкращому вигляді. І маю також до мешканців Брюховичів запитання: ми на другому поверсі зробили прекрасний простір, є тераса, кімнати — загалом 120 метрів. От що би з точки зору Брюховичів там мало б бути — для молоді, для старших осіб, можливо якийсь інший функціонал? Хочу почути думки людей, які тут живуть, а ми, зі своєї сторони, дамо підтримуючий імпульс», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

фото прес-служби ЛМР

Нову двоповерхову будівлю ЦНАПу у Брюховичах збудували за сучасними енергоефективними технологіями протягом 1,5 року за кошти міського бюджету Львова. Довкола облаштували прибудинкову територію, є доступ для людей з інвалідністю, мам з візочками. Загальна вартість робіт — 9 млн 222 тис. грн. Для внутрішніх робіт, придбання меблів й обладнання витратили 1 млн 7 тис. грн.

У кожному районі Львова вже працюють такі Центри надання адміністративних послуг. Тепер їх створюють у сусідніх населених пунктах. У Рудному ЦНАП вже відкрили. Незабаром ЦНАП запрацює і у Винниках.

«Це вже дев’ятий територіальний підрозділ, який місто Львів відкриває для громадян. І цей ЦНАП буде включати весь перелік адміністративних послуг, які ми надаємо: це і оформлення паспортів, і реєстрація землі, і реєстрація бізнесу, реєстрація місця проживання, різноманітні дозволи. І, що дуже важливо, мешканець міста Львова, незалежно від свого місцезнаходження, може прийти в будь-який ЦНАП і оформити всі види послуг, незалежно від того, чи це Рудно, чи Брюховичі, чи Львів», — додала директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук