Львів виділить 5 млн грн на відновлення будівництва школи у Брюховичах

Роботи зараз не виконують через відсутність фінансування з боку Брюховицької селищної ради

Головні новини Львова 25.05Богдан Опока, 25 травня, 16:25 960 1

Реконструкцію школи №41 у Брюховичах призупинили. Все через недофінансування з боку селищної ради Брюховичів, яка опікується цим об’єктом. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час робочого візиту у селище. Він також заявив, що місто невдовзі виділить кошти з власного бюджету, щоб відновити будівництво.

«За нашими розрахунками, бракує 100 млн грн — це дуже великі кошти, але ми маємо розуміння, де їх знайти. Ми обіцяли підряднику, що завтра перерахуємо 5 млн грн, щоб тут почали працювати люди. Тоді всі, хто живе в Брюховичах, будуть почуватися набагато спокійніше. Ми поступово відновимо якісне фінансування, сподіваючись, що держава долучиться, обласна рада долучиться, щоб наприкінці року у цій школі був дитячий сміх», — заявив Андрій Садовий.

Проект реконструкції школи №41 розробили ще у 2012 році. Він передбачав добудову нового корпусу та утеплення фасадів, покрівлі, заміну вікон та дверей. Крім того, оновлену школу хотіли зробити енергоефективною, щоб скоротити видатки на енергоносії.

фото прес-служби ЛМР

Роботи на об’єкті розпочали у 2016 році. Гроші на добудову школи мали брати з трьох джерел: держбюджету, бюджету Львова та бюджету Брюховичів. З того часу Львів інвестував у реконструкцію понад 29 млн грн.

В оновленій школі навчатимуться 620 учнів. Загальна площа навчального закладу становитиме понад 9 тис. м2. Крім класів, там буде велика актова зала, два спортивні зали і сучасна їдальня.

«Зараз у школі №41 навчається 430 дітей. Плануємо, що новий корпус буде збудований якомога швидше, адже тих потужностей, які зараз має навчальний заклад, не є достатньо. Тут вчиться 420 учнів, але чимало дітей возять на навчання до найближчих шкіл Львова (№81, №23, №91, №43). Важливо мати сучасний освітній заклад у Брюховичах, де є велика кількість населення і дітей шкільного віку», — зазначила Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

На утримання цієї школи у 2020 році у міському бюджеті Львова передбачено понад 12 млн грн.

Загальноосвітня середня школа №41 в смт. Брюховичі збудована в 1937-38 роках. З часу будівництва в закладі не було капітального ремонту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук