Цього року «Корпорація КРТ» вперше експонується на InnoTrans

Суспільствопромоція, 26 вересня 2016, 11:46 406 0

Більше сотні ділових зустрічей. «Корпорація КРТ» офіційно взяла участь у спеціалізованій виставці-ярмарку InnoTrans 2016.

«Наше підприємство протягом 10 років було учасником однієї з найбільших виставок InnoTrans. Зараз ми присутні тут не як гості, а як експоненти цієї виставки», поділився Вадим Сахаров, віце-президент «Корпорації КРТ».

«Корпорація КРТ» представила свої найкращі розробки залізничних скріплень.

«Ця продукцію вже встановлена на деякі участки колії «Укрзалізниці». Ми сьогодні представляємо на суд громадськості і спеціалістів наші новинки», зазначив головний інженер «Корпорації КРТ» Володимир Суслов.

Гордість «Корпорації КРТ» скріплення КПП-5 та КПП-5-К. Універсальним рішенням для колій, які не розділені на пасажирські та вантажні вже зацікавились залізничники Туреччини, Індії, Ірану та Казахстану. 

«Досить високі вимоги «Укрзалізниці» до наших виробів привели до того, що ми робимо унікальні і надвитривалі елементи верхньої будови колії», пояснив PR та маркетинг Корпорації КРТ Василь Ганіткевич. 

Корпорація КРТ довела, що український виробник може бути не тільки гідним конкурентом, а за деякими показниками, навіть кращим за аналоги світових виробників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук