Цього тижня парламент може вдвічі зменшити «зелений тариф» із сонячної енергії, - НФ

Цього тижня парламент може вдвічі зменшити «зелений тариф» із сонячної енергії, - НФ
фото Думская
Сонячна електростанція біля Одеси

Депутат фракції «Народний Фронт», голова комітету з ПЕК Микола Мартиненко спрогнозував підтримку парламентом зменшення «зеленого тарифу» із сонячної енергії вже цього тижня.

За його словами, парламентський комітет з ПЕК рекомендував Верховній раді України підтримати законопроект №2010-д, який дозволить вже з 1 липня поточного року зменшити майже вдвічі «зелений тариф» на електроенергію з сонячної енергії.

«Я докладав і докладу для цього всіх зусиль, незважаючи на відверту брехню, яку поширюють деякі нечистоплотні народні депутати та інтернет-видання», - процитували голову комітету ПЕК у прес-службі Верховної ради.

Цей законопроект парламентський комітет з ПЕК затвердив більшістю голосів ще 22 квітня. А на наступному засіданні 3 червня комітет одноголосно рекомендував Верховній Раді продовжити цю норму на період з 1 липня 2015 року до 1 січня 2017 року. Комітет також рекомендував скоротити вдвічі термін підготовки законопроекту до другого читання, щоб він набув чинності як закон до 1 липня поточного року.

Після його підтримки Верховною Радою «зелений тариф» на електроенергію з сонячної енергії буде зменшений майже вдвічі. Прийняття цього законопроекту створить можливості для оптимізації структури ринку виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії, сприятиме зниженню цінового навантаження на споживачів електроенергії.

За словами голови комітету, компанії, які мають стосунок до Клюєва, не є єдиними отримувачами коштів оптового ринку сонячної електроенергії по «зеленому тарифу». В цьому сегменті працюють і міжнародні компанії, до яких Клюєв не має відношення.

«Тим не менше, профільний комітет вирішив різко зменшити цей «зелений тариф» і сподівається на його підтримку Верховною Радою», - повідомляє прес-служба Мартиненка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук