Цьогоріч кількість злочинів на Львівщині зросла на чверть

СуспільствоІ.Р., 15 липня 20163090

У першому півріччі 2016 року у Львівській області зросла кількість злочинів, зокрема, квартирних крадіжок, розбійних нападів і грабежів. Про це під час координаційної наради силовиків заявив прокурор Львівської області Юрій Квятківський.

Так, за словами Квятківського, порівняно з минулим роком, цьогоріч кількість злочинів зросла приблизно на чверть. Зокрема, побільшало тяжких та особливо тяжких злочинів.

«Майже на третину зросла кількість злочинів проти власності. Протягом першого півріччя 2016 року майже в 730 квартирах побували крадії. Кількість розбійних нападів зросла на 58%, грабежів – на 40%», – зазначив прокурор Львівщини. 

Крім того, цьогоріч на 22% збільшилось число злочинів, які вчинили раніше судимі особи.

Разом з тим, попри зростання кількості злочинів, правоохоронці направляють до суду менше справ. «Кількість скерованих до суду обвинувальних актів зменшилась, тоді як залишок справ зріс на 74% та становить понад 46 тис. проваджень. Зокрема, зменшується кількість скерованих до суду обвинувальних актів про корупційні правопорушення», – наголосив Квятківський.

Нагадаємо, 47-річний Юрій Квятківський очолив прокуратуру Львівської області у червні 2016 року. Попередній прокурор Львівської області 39-річний Віталій М’якішев утримався на свій посаді лише два з половиною місяці. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук