ЦВК не встановлюватиме онлайн-камери на дільницях під час президентських виборів

Загалом 2,3 млрд грн виділено на президентські вибори в Україні.

СуспільствоЮрій Братюк, 13 листопада 20183261

Представники ЦВК заявили, що бюджетом не передбачено коштів на встановлення онлайн-камер у 2019 році під час проведення президентських виборів в Україні. Про це розповіли журналісти «Еспресо».

Заступник голови ЦВК Євген Радченко уточнив, що у бюджеті на 2019 рік не передбачені кошти на закупівлю обладнання, яке дозволить онлайн спостерігати за виборами. Аргументував він це тим, що на попередніх виборах вони себе не виправдали.

«Більше мільярда гривень на це пішло на минулих виборах . Вони не треба, адже люди ними майже не користувалися. За період трансляцій камер було здійснено 262 тисячі заходів, аби подивитися, що відбувається на дільницях. Це приблизно 8 виборців на одну дільницю. І то, це були заходи., а не постійний перегляд. Трата мільярду не виправдана. в проекті бюджету на 2019 закупка речей, які транслюють ситуацію на дільницях, не передбачена», - заявив Радченко.

Загальна кількість коштів, які передбачені на президентські вибори становить 2 млрд 354 млн 880 тис. грн. Із загальної суми на перший тур виділять 1,5 млрд грн, на другий тур - 848 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук