Туреччина заблокувала доступ до російського інформагентства «Спутник»

СвітВолодимир Пиріг, 16 квітня 20160

У Туреччині суд затвердив рішення про блокування російського пропагандистського інформаційного агентства “Спутник», повідомляє агентство «Анадолу».

Суд турецького району Гелбаши затвердив рішення Управління інформаційних і комунікаційних технологій Туреччини про блокування доступу до низки сайтів на території країни. За отриманими даними, до переліку таких сайтів увійшли агентство новин Dicle (Діджле), російське інформагентство «Спутник», а також низка блогів у Twitter.

З відповідною вимогою до відомства звернулося Головне управління з питань безпеки при уряді Туреччини. Представники Управління стверджують, що адміністратори Twitter і зазначених сайтів не видаляють записи, у яких міститься пропаганда тероризму, а також тексти, які заохочують насильство і злочинність, що представляє загрозу для громадського порядку і національної безпеки.

Суд турецького Гелбаши постановив, що ця вимога є доречною і спрямована на захист життя, майна і безпеки громадян, а також на захист національної безпеки, громадського порядку та на запобігання злочинності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук