Туркменістан покличе на роботу українських будівельників

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 4 листопада 20140

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустрічі з президентом Туркменістану Гурбангули Бердимухамедовим та Заступником Голови Кабінету міністрів, міністром закордонних справ Туркменістану Рашидом Мередовим.

Під час зустрічей, які відбулися вчора, відбулося обговорення широкого кола питань двосторонньої співпраці. Сторони високо оцінили існуючий рівень двосторонніх відносин та висловилися за їх подальший розвиток.

Значну увагу було приділено питанням активізації торгово-економічних взаємовідносин, розвитку співробітництва у будівельній, енергетичній та транспортній галузях, а також розширенню культурно-гуманітарного співробітництва, зокрема, у сфері освіти.

У контексті обговорення економічних взаємовідносин особливу увагу було приділено питанням участі українських будівельників у реалізації масштабних інфраструктурних проектів, які здійснюються у Туркменістані.

Під час візиту Клімкін відвідав будівельний майданчик дренажно-комунікаційного тунелю, що споруджується в Туркменістані компанією БА «Інтербудмонтаж» та зустрівся з його трудовим колективом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук