Турянський попросив у міністра енергетики десятки мільйонів гривень для «Львіввугілля»

Т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський звернувся до міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана з проханням доручити ДП «Вугілля України» виділити для «Львіввугілля» кошти, у зв’язку із критичною ситуацією, яка склалася на підприємстві.

«На сьогодні у вугільній галузі Львівщини склалась критична ситуація у зв’язку із зупинкою роботи збагачувальної фабрики ПАТ «Львівська вугільна компанія» з 22.08.2014. На підприємстві існує заборгованість з виплати заробітної плати в сумі біля 10 млн грн,» – йдеться в листі очільника Львівщини до міністра, передає прес-служба ЛОДА.

Зупинка роботи збагачувальної фабрики привела до зупинки переробки вугілля та відвантаження його на теплові електростанції. Єдиним джерелом надходження коштів для «Львівської вугільної компанії» є збагачення вугілля для ДП «Львіввугілля». Завдяки стабілізації роботи «Львіввугілля» та збільшення відвантаження товарної вугільної продукції на ДП «Вугілля України» підприємство має зароблені і неоплачені кошти в сумі 59 млн грн.

Загалом «Львіввугіллю» потрібно:

  • 3,7 млн грн – як оплату для ПАТ «Львівська вугільна компанія» за послуги зі збагачення вугілля за серпень;
  • 2,9 млн грн – як оплату за послуги зі збагачення вугілля у вересні;
  • 10,2 млн грн – для погашення заборгованості ДП «Львіввугілля» за спожиту у серпні електроенергію;
  • 20 млн грн – як перший транш для введення в дію лави № 134 шахти «Степова».
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук