У березні у Верховній Раді жодного разу не голосували 11 депутатів

Натомість найсумлінішими були лише два народні депутати

«Комітет виборців України» з’ясував, що впродовж березня 11 депутатів Верховної Ради не проголосували жодного разу. Про це свідчить відповідний звіт на сайті КВУ.

«Жодного разу не проголосували наступні депутати: Семен Семенченко, Тарас Пастух («Самопоміч»), Євген Бакулін, Вадим Рабінович («Опозиційний блок»), Вячеслав Богуслаєв («Воля Народу»), Денис Дзензерський («Народний Фронт»), Віталій Чепинога (БПП), а також позафракційні Євгеній Мураєв та Дмитро Ярош. Крім того, не голосували розшукувані українською владою Сергій Клюєв та Олександр Онищенко», – йдеться в повідомленні.

Також, як виявило дослідження, 45 народних депутатів взяли участь менш ніж у 10% голосувань із 332, що загалом відбулися у березні.

«Окремі депутати фактично виключилися із парламентської роботи. До прикладу, Семен Семенченко в березні не відвідав жодного засідання Ради і, відповідно, ні разу не проголосував. Вадим Рабінович та Євгеній Мураєв, попри активну діяльність поза парламентом, також не голосували в Раді», – цитуються у звіті слова голови КВУ Олексія Кошеля.

«Для багатьох політиків відмова від голосування стала своєрідною формою протесту. Проте такі методи не сприяють належній роботі парламенту», – додав він.

За даними комітету, лише два народні депутати – Ігор Васюник та Віктор Пинзеник – взяли участь у 100% березневих голосувань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук