У Берліні десятки тисяч людей протестують проти зони вільної торгівлі ЄС-США

СвітЮлія Поліковська, 10 жовтня 20154010
У Берліні десятки тисяч людей протестують проти зони вільної торгівлі ЄС-США

У Берліні в суботу, 10 жовтня, відбувається багатотисячна демонстрація проти створення трансатлантичної зони вільної торгівлі Євросоюзу зі Сполученими Штатами, а також із Канадою. Про це повідомило Deutsche Welle.

Поліція повідомила про 100 тис. учасників акції, організатори стверджують, що кількість демонстрантів досягла 250 тис., хоча розраховували на участь 50 - 100 тис. осіб.

Демонстрація прохожить під гаслом «За справедливу світову торгівлю!». Критики угод Євросоюзу зі США та Канадою остерігаються ослаблення європейських інституцій та зниження екологічних і соціальних стандартів. Вони вимагають зупинити переговори про трансатлантичну зону вільної торгівлі зі США та не ратифіковувати торговельну угоду з Канадою.

Зазначимо, міністри торгівлі 12 країн Тихоокеанського регіону 5 жовтня домовилися щодо торговельної угоди, яка передбачає захист прав інтелектуальної власності, єдині стандарти, а також скасовує більшість мит у сферах торгівлі та інвестування. Домовленість створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі і охопить країни, що сумарно дають до 40% світової економіки з населенням близько 800 млн осіб. Угоду повинні ратифікувати ще парламенти країн-учасниць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук