У Білорусі з магазинів вилучили глобуси з російським Кримом

СвітЛюбко Петренко, 6 червня 20164350
У Білорусі з магазинів вилучили глобуси з російським Кримом

У Білорусі в місті Могильові з магазинів вилучили глобуси, на яких Крим був позначений як частина Росії. Такий захід був ужитий після того, як перший заступник голови Білоруської соціал-демократичної партії «Громада» Ігор Борисов заявив про необхідність прибрати глобуси з продажу, оскільки вони «вводять в оману покупців і суперечать офіційній позиції Білорусі щодо Криму» - повідомив сайт euroradio.fm.

Після цього управління торгівлі та послуг Могильовського облвиконкому «рекомендувало міським суб'єктам торгівлі уникати продажу політичних карт світу і глобусів, на яких територіальна приналежність Криму відрізняється від загальновизнаної світовою спільнотою».

Цікаво, що глобуси з «російським Кримом», виготовлені польською фірмою «ZACHEM-GŁOWALA». Директор фірми Кшиштоф Ґлаван у коментарі для радіо «Свобода» запевнив, що його організація не підтримує «анексії Криму Росією». При цьому, він визнав: «Щоб не втрачати російський ринок фірма змушена була позначати Крим частиною Росії. Такою була вимога російських партнерів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук