У БПП проголосували за позбавлення депутатських мандатів Томенка і Фірсова

У БПП проголосували за позбавлення депутатських мандатів Томенка і Фірсова
фото «Стик»
Микола Томенко

На партійному з’їзді «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» прийняли рішення про дострокове припинення депутатських повноважень Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які раніше вийшли з фракції БПП. Про це за підсумками з’їзду заявив народний депутат Артур Герасимов, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«З’їзд партії, відповідно до статті 81 Конституції України, підтримав рішення про дострокове припинення повноважень двох народних депутатів. Йдеться про Єгора Фірсова та Миколу Томенка», – сказав він.

Зазначимо, ст. 81 Конституції серед причин дострокового припинення повноваження народного депутата України передчає «невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції».

Нагадаємо, Микола Томенко вийшов із фракції БПП 23 лютого. Хоча про свій вихід з фракції заявив ще 25 грудня 2015 роки після прийняття Верховною Радою державного бюджету на 2016 рік.

Єгор Фірсов вийшов з фракції БПП 8 лютого після скандалу довкола відставки міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.  Фірсов був одним з дев’яти членів фракції БПП, які проголосували за складання мандата Ігорем Кононенком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук