У Брюховичах пограбували будинок активістки, якій недавно спалили автомобіль
Будинок активістки Юлії Лацик в Брюховичах вчора увечері пограбувало троє невідомих осіб. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Як розповіла Юлія Лацик у коментарі ZAXID.NET, приблизно о 18:30 невідомі проникли у будинок, забрали 14 тисяч гривень, коштовності та фотоапарат. За її словами, міліція вилучила відео з камер спостереження сусідів, де видно, як троє осіб проникають у дім із заднього входу.

Чоловік Юлії заходив за сумкою додому о сьомій вечора, однак нічого не помітив. Жінка повернулась додому о пів на десяту і побачила зламані двері і гармидер на другому поверсі.
Як повідомляв ZAXID.NET, у ніч з 12 на 13 грудня невідомі спалили автомобіль Юлії Лацик. Автомобіль «Renault Megane» підпалили вдруге. Палії залили бензин під передній капот авто, внаслідок чого половина машини згоріла миттєво.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google13 грудня активісти з Брюхович були на прийомі в начальника обласної міліції Львівщини Дмитра Загарії, який зобов’язав слідчих кожного дня о сьомій вечора звітувати йому особисто про хід розслідування.
Активісти стверджують, що дії паліїв та грабіжників - це погроза стосовно справ, за які вони боролись. Юлія Лацик разом з однодумцями займалась питанням незаконних забудов та захисту озера №1 в селищі від знищення.