У Бурштині на Івано-Франківщині змінюють монопрофільність міста

У місті Бурштин Івано-Франківської області реалізують програму розвитку малого  і середнього бізнесу, аби змінити статус монопрофільності міста, більшість бюджету якого формує ДТЕК Бурштинська ТЕС.

На зустрічі з підприємцями у Бурштині вчора, 17 лютого, були представлені результати дослідження можливостей для розвитку бізнесу саме в Бурштині. Дослідження організував ДТЕК, розвинене місто – це добробут і його працівників також.

За трьома напрямками – торгові підприємства, розважальні заклади, послуги – виявили 23 найбільш перспективні ніші.

«Ми будемо надавати кошти малому та середньому бізнесу на поворотній основі, проте без плати якихось відсотків», - розповіла керівник департаменту зі сталого розвитку компанії ДТЕК Вікторія Гриб. За її словами, ДТЕК зацікавлений, щоб кожне місто, в котрому працюють підприємства компанії, були всесторонньо розвиненим і менш залежним від єдиного бюджетоутворювача.  Тому ДТЕК запроваджує програми для допомоги місцевому бізнесу, аби ті розпочали  довготривалі і перспективні для громади проекти. В Бурштині, для прикладу, вже повноцінно працює «Фонд поворотної фінансової допомоги для розвитку малого та середнього бізнесу», який надає кредити підприємцям. 

Найбільші дві проблеми підприємців у Бурштині, за словами Вікторії Гриб сьогодні, - це відсутність коштів та ринку збуту. І саме за цими напрямками бізнесу збирається допомагати компанія ДТЕК.

Міський голова Бурштина Петро Курляк зазначає, що в планах у місті – побудувати індустріальний парк. Він розповів,що  є вже кілька охочих долучитись до цього проекту підприємств.

«Перша вимога – це технологічність, друга – це кількість створених робочих місць, третя – екологічність», - наголосив Курляк.

Важливий крок у розвитку міста відбувся після надання Бурштину статусу міста обласного значення. Це, за словами Курляка, має низку переваг, зокрема, дозволить краще розпоряджатись бюджетом. Здійснити проект також вдалося за сприяння компанії ДТЕК. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук