У Чернігівській області відновили та встановили пам'ятник Леніну

Відновлений Ленін у райцентрі Семенівка Чернігівської області

У центрі міста Семенівка на Чернігівщині відновили пам'ятник Леніну. Про це повідомляє Український інститут національної пам'яті.

Цікаво, що попередній монумент Леніну у Семенівці повалили ще у лютому минулого року. Лише тепер місцевим комуністам вдалося повернути «вождя» у центральний парк райцентру.


Так у Семенівці валили попереднього Леніна

«Пам’ятник Леніну в райцентрі Семенівка Чернігівської області безумовно підлягає демонтажу. Будь-яка інша позиція, рішення та дія є знущанням з пам’яті жертв українського народу від комуністичного тоталітарного режиму, аморальна і протиправна. В умовах завойовницької війни Російської Федерації проти України цей факт є серйозною загрозою національній безпеці нашої країни», - йдеться у повідомленні Українського інституту національної пам'яті.

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року Верховна Рада ухвалила рішення про заборону пропаганди комунізму, що передбачає заборону на використання будь-якої комуністичної символіки.

Станом на середину серпня, згідно закону про декомунізацію, в Україні мають перейменувати 908 міст і сіл. У Львівській області змінити назву мають два села - Андріївка Буського району та Максимівка Старосамбірського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук